دیدن این تیزر به همه کسانی که در طول روز زیاد مینشینند توصیه میشود

موقع تهیه پشتی طبی برای صندلی اداری و اتوموبیل دقت کنید که پشتی طبی نباید نشیمنگاه صندلی شما را اشغال کند در غیر این صورت شانه ها و ران ها کاملا در تماس با صندلی نخواهند بود و حمایت خود را از دست خواهند داد و متاسفانه به زانو درد و شانه درد مبتلا خواهید شد.‌ دیدن این ویدئو را برای آشنایی با یک پشتی طبی با طراحی ارگونومیک پیشنهاد می کنیم.

0
0

اگر سلامتیت برات اهمیت داره این تیزر رو ببین !!!

پشتی طبی یکی از مهمترین محصولات ارگونومیک است. کارشناسان ارگونومیست استفاده ار پشتی طبی را برای جلوگیری از کمردرد و بیماری های ستون فقرات توصیه می کنند. دیدن این ویدئو و آشنایی بیشتر با یکی از بهترین نمونه های این محصول را به شما پیشنهاد می کنیم.

0
0

چرا باراد ؟

مهمترین نتیجه استفاده از محصولات ارگونومیک حفظ پوسچر صحیح یعنی قرارگیری بدن در وضعیت صحیح در ساعات طولانی کار است. امروزه حفظ پوسچر صحیح را یکی از مهمترین عوامل سبک زندگی سالم تلقی می کنند. چون پوسچر صحیح ارتباط مستقیمی با کاهش کمردرد و بیماری های اسکلتی عضلانی، بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدن، افزایش اکسیژن رسانی به مغز، بهبود خلق و خو، افزایش اعتماد به نفس، کنترل ادرار، کاهش سردرد، بهبود هضم غذا و … دارد. برای آشنایی بیشتر با محصولات ارگونومیک شما را به دیدن این ویدئو دعوت می کنیم.

0
0