blank
blank
سلامت همه آفاق در سلامت توست

در زمان‌های نه چندان دور، زندگی روزانه‌ی هر فرد با فعالیت‌های بدنی شروع میشد و تحرک جزو جدانشدنی زندگی بشر بود. آن روزها کمتر کسی تصور می‌کرد روزی فرا برسد که هر فرد بیش از 8 ساعت از 24 ساعت شبانه‌روز را پشت میز بنشیند و به یک صفحه نورانی زل بزند؛ اما تصور عجیب آن روزها، داستان زندگی امروز ماست.
چرخ صنعت و تکنولوژی چرخید و ماشین‌ جای تحرک را گرفت، پیاده‌روی جای خود را به نشستن روی صندلی اتومبیل داد، ساعت‌های طولانی فعالیت بدنی در مزارع با ساعات طولانی پشت میز نشینی جایگزین شد.
دستان پدران ما روزگاری با پتک بر آهن گداخته می‌کوبیدند، اما امروز نهایت تحرک دستان ما، به حرکت روی صفحه کلید کامپیوتر و تلفن همراه محدود شده است.
دستاورد تکنولوژی در کنار راحتی، بروز درد و ناراحتی‌های جدید است؛ کمر درد، گردن درد، مشکلات بینایی، ناراحتی‌های گوارشی  و روحی از جمله این عوارض هستند.
نمی‌توان منکر تاثیرات مثبت و بی‌شمار تکنولوژی روی زندگی انسان شد؛ اما می‌توان با دانش و تجربه، تکنولوژی را در جهت راحتی و بهبود سلامتی به کار گرفت.
از دل این تکنولوژی، شرکت‌ها و برندهایی متولد شدند که نیاز بشر را به راحتی، کاهش درد و سلامتی دیدند و با تولید تجهیزاتی سعی کردند آسیب‌های ناشی از تکنولوژی را کاهش دهند. یکی از آنها "شرکت باراد" است.
"باراد" با دانش، تخصص و عشق وارد عمل شد تا با تولید محصولات ارگونومی و طبی، مرهمی باشد بر دردهای ناشی از تکنولوژی. تمرکز ما حفظ پوسچر صحیح در پر تکرارترین وضعیت بدن، یعنی نشستن است. نشستن پشت میز کار و نشستن پشت فرمان اتومبیل. اگر نشستن را اصلاح کنیم، بسیاری از دردها و ناراحتی‌ها هم درمان خواهند شد؛ نه تنها دردهای اسکلتی عضلانی، بلکه سایر دردهای جسمی و حتی روحی.
پس ماموریت ما مشخص شد؛ کمک به درست نشستن و اصلاح آن و به دنبال آن فرهنگ‌سازی استفاده از محصولات ارگونومیک.
برای ما هیچ ماموریتی شیرین‌تر از این نیست که مستقیما با سلامتی و حال خوب افراد در ارتباط باشیم. با افتخار در این مسیر قدم گذاشتیم و رسالتمان را تولید محصولات ارگونومیک و طبی برای هر گروه شغلی و متناسب با هر شرایط اقتصادی قرار دادیم و محصولاتی مانند پشتی طبی، به‌نشین، نگهدارنده مانیتور، محافظ مچ دست و محافظ گردن را تولید کردیم. با شعار زندگی با ایده‌های ارگونومی تولید را شروع کردیم و بر آنیم تا ارگونومی را به همه‌ی جنبه‌های زندگی افراد وارد کنیم. سبد محصولات ارگونومیک و طبی باراد، به زودی گسترده‌تر و بزرگ‌تر خواهد شد تا جایی‌که ارگونومی عضوی جدا نشدنی از زندگی تمام افراد باشد.

در مسیر پر شتاب تکنولوژی، "باراد" محافظ سلامتی شماست.